Найпоширеніші міфи про шини
Багато починаючих водіїв роблять однакові помилки в процесі вибору і покупки шин. Багато в чому подібні проблеми пов&\#39;язані не тільки з невеликим досвідом у водія, але і з безліччю неправдивої інформації в інтернеті. Давайте розглянемо найбільш поширені міфи.
- Водійський досвід важливіше якості покришок
Безумовно, від досвіду і навичок водія залежить досить багато, але якість і стан шин грає ще більше значення. На покришках зі стертим протектором буде неможливо продовжувати безпечний рух незалежно від досвіду водіїв. Саме з цієї причини колеса повинні своєчасно змінюватися відразу ж після досягнення критичного зносу. При виборі коліс необхідно дотримуватися заводських типорозмірів, сезонність і враховувати особливості дизайну протекторної зони.
- Повнопривідні машини не вимагають сезонної заміни коліс
Це одне з найбільш поширених і небезпечних помилок. Автомобілі з повним приводом ризикують залишитися повністю некерованими в разі використання покришок не по сезону. Додатково зазначимо, що навіть всесезонні шини не можуть гарантувати 100% безпеку в зимову пору року.
- В ЄС заборонені зимові покришки
Дане твердження не має нічого спільного з істиною. Територія Євросоюзу вимагає обов&\#39;язкового дотримання сезонних правил використання покришок. В іншому випадку водій ризикує отримати значний штраф.
У деяких країнах діють обмеження на використання зимових шипованих шипів, адже сталеві шипи протиковзання завдають шкоди асфальтовому покриттю.
- Зимові шини можна використовувати влітку
Фрикційні покришки мають абсолютно інший склад гумової суміші в порівнянні з літніми колесами. М&\#39;який протектор зимової гуми не призначений для використання при високих літніх температурах. Крім підвищеного зносу, зимові шини мають мінімальне зчеплення під час теплої пори року.
Читайте матеріал по темі: «Класифікація вантажних шин»